דיני אישות וחשיפת בגידות בין בני זוג

גניבות מעילות עובדים והונאות
פברואר 6, 2020

איי חקירות הינו ממשרדי החקירות המובילים בארץ בתחום תיקי חקירות אישות, ומתמחה בתיעוד, חקירת בגידות וחשיפתן.

מנהל משרד איי חקירות מר יוגב דוכן הינו בעלי ניסיון רב ומגוון ,בתחום חקירות אישות אשר נצבר במהלך עשורים רבים בפעילות שטח רבה בארץ ובעולם .
חושם החד של חוקרי משרד איי חקירות והיכרותם המעמיקה את דרכי פעולתו של אדם הנובעים מעשרות אלפי שעות שטח מצטברות , כמו גם בעלות על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום הינם הגורמים העיקריים לכך שאחוזי ההצלחה של חוקרי איי חקירות בתיקי אישות וחשיפת בגידות הינם מהגבוהים בארץ .
למנהל המשרד מר יוגב דוכן ,השכלה משפטית מלאה והינו עו"ד מוסמך זה שנים רבות. בשל כך שיטת איסוף המידע והראיות של חוקרי משרד איי חקירות, הינה יסודית וחוקית ללא דופי תוך שימת לב מודגשת לשאלות קבילות ראיות , וחשיפתן בבתי המשפט ובתי הדין הרבני במסגרת עדויות בתיקי גירושין רבים .
משרדנו פועל בקורלציה מלאה עם עורכי דין לענייני אישות ומשפחה מהטובים בישראל וכחלק משירותיו, משרד איי חקירות מספק ללקוחותיו דו"ח סרוק משפטית אשר מהווה נדבך מרכזי בהוכחת טענות בהליך המשפטי , ובעת הצורך מפנה את לקוחותיו לטובי עורכי הדין בתחום.

להלן מס' סימני בגידה של בן/ בת הזוג אשר אובחנו על ידי חוקרי משרד איי חקירות במהלך השנים :

 • ירידה ברמת הסבלנות של בן/בת הזוג.
 • הסתרת קיום שיחות בטלפון נייד או קבלת שיחות שאינן מזוהות/ניתוקי שיחות.
 • החזקה של בן הזוג בטלפון נייד נוסף או "סודי"
 • שמירה על תיקי מסמכים נעולים או חבויים בבית של בני הזוג לרבות כספות פרטיות בבנקים.
 • ירידה בתדירות קיום יחסי מין.
 • ירידה ברמת המעורבות וההתעניינות בבן הזוג או בנעשה בבית.
 • מודעות חדשה לטיפוח אישי של בן הזוג לדוג': שימוש בבושם חדש.
 • עלייה בתדירות ההיעדרויות מהבית.
 • הסתגרות בן הזוג בעצמו ומאידך חביבות כלפי "שאר העולם " פרט לבן הזוג.
 • כל שינוי בהתנהגות הסדירה היומיומית של בן/בת הזוג.

עורכי דין לענייני גירושין המפעילים זה שנים רבות את חוקרי איי חקירות בתיקי אישות רבים ממליצים דרך קבע לבן הזוג החושד בבגידה כי תהיה בידו את כל האינפורמציה הקשורה בבגידה ובבן זוג בוגד. כל זאת במטרה לקבל את ההחלטות הנכונות באמצעות המידע האמין ,המדויק,והמקצועי אשר מוגש בידי חוקרי איי חקירות לרבות טיב הקשר ,עומקו ,והכספים אותם משקיע בן הזוג הבוגד מחוץ למערכת הזוגית .

להלן רשימת היתרונות בהפעלת חוקרי משרד איי חקירות בענייני דיני אישות ובהתאמה לחוק חוקרים פרטיים:

1.עבודת החקירה, הבילוש והמעקבים מבוצעים באופן חשאי ,מקצועי ועל פי חוק חוקרים פרטיים .
2.איסוף הראיות מבוצע באופן פרטני ,מקיף והינו רכושו הבלעדי של מזמין החקירה, עם קבלת הממצאים .
3.החומר שנאסף על ידי חוקר פרטי מוסמך הינו קביל בבית משפט,ויכול לשמש ראיה מלאה עם עדותו של החוקר בבית הדין /בהמ"ש למשפחה .
4.חוקר פרטי עובד בחשאיות וסודיות מוחלטת ולכן מתאפשרת חזרה נכונה וקלה לחיי זוגיות ומשפחה תקינים במידה והתברר כי החששות היו לשווא, או במידה והוחלט על שיקום זוגיות למרות הבגידה.

להלן רשימת ההשלכות המשפטיות של בגידה אשר נחשפו על ידי חוקרי משרד איי חקירות:

 • קיימים פסקי דין רבים בהם בית המשפט לענייני משפחה, חייב חובות שנוצרו בשל בגידה של בן זוג את אותו בן זוג בוגד ובכך קבע כי אין המדובר בחובות משותפים והם חלים על הבוגד או הבוגדת בלבד.
 • יכול כי תהא השפעה למעשה הבגידה על שאלת משמורת קטינים, ובלבד שמעשה הבגידה פוגע בטובת הילד דרך חינוכו וכד'.
 • במצבים בהם אין הסכמה בין צדדים ניצים למתן גט, דבר הוכחת בגידה של הבעל או של האישה מהווה עילה למתן גיטין על פי בתי הדין הרבניים .
 • אישה שהוכח כי בגדה בבעלה יכולה לאבד את זכותה בכתובתה .

ולסיכום :

במסגרת שירותי משרד איי חקירות מזמין החקירה על פי דין מקבל דו"ח חקירה מקיף ומפורט בשילוב עם תיעוד מצולם . מנהלי משרד איי חקירות ממליצים ומלווים את מזמין החקירה כיצד לכלכל צעדיו במהלכים הבאים אותם הינו מתעתד לבצע . כל דו"ח חקירה אשר מתבצע באמצעות חוקרי משרד איי חקירות עובר בדיקת עו"ד מומחה בתחום במטרה למקסם התועלת למזמין החקירה.
צוות משרד איי חקירות עומד לרשותך לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מראש .

לשיחה דיסקרטית